logo czlazne.cz

Ruční masáže

Ruční masáže využívají různé hmaty prováděné školeným masérem nebo fyzioterapeutem k uvolnění specifické části, nebo i celého těla. Může také podpořit některé tělesné funkce a přispět k celkovému zdraví. Jde o universální techniku napříč kulturami, a tak v této kategorii naleznete například i speciální Havajskou masáž. K masáži lze samozřejmě využívat pomůcky, jako jsou lávové kameny, či různé emulze nebo přísady. Zde přinášíme některé známější nebo naopak zajímavé příklady.

Masáže Ajurvéda

Ajurvéda je tradiční, přibližně 5 000 let starý léčebný systém, původem z Indie. Člověk je v Ajurvédě pojímám celostně, s přihlédnutím jak k fyzickému, tak duševnímu stavu. Hlavním cílem je udržení přirozené rovnováhy v našem těle. Nemoc je chápana právě jako narušení této rovnováhy, Arjuvéda využívá celou řadu tradičních léčebných postupů, které během let ovlivnily jak východní, tak i západní medicínu. Jedním z na západě oblíbených příspěvků Ajurvédy jsou tradiční masáže, především pro jejich detoxikační schopnosti. Tyto masáže můžete zažít například v hotelu Park v Lázních Poděbrady.

Přístrojové masáže

Díky moderním technologiím nemusíte dnes absolvovat masáž pouze z rukou maséra. České lázně disponují řadou masážních přístrojů, které dokáží lépe naplnit potřeby některých pacientů. Díky různým nastavením můžete absolvovat důkladné celotělové masáže, nebo intenzivní masáže cílené.

Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Luhačovice

Luhačovice

Luhačovice nabízejí svým návštěvníkům, mnoho možností, jak strávit volný čas. Přímo ve městě je mnoho historických staveb a kulturních památek.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou tradiční lázně s uvolňujícími zážitky.