logo czlazne.cz

Inhalace

Přes více než 4 000 let se používá inhalace kvůli svým blahodárným účinkům při nejrůznějších potížích s dýchacími cestami. Dříve se nejčastěji používaly páry mořské vody nebo dýmy z různých bylinek, v nichž se naši předkové velice dobře orientovali. Inhalace jako léčebná procedura, kterou známe a používáme dnes, však vznikla až v první polovině 19. století, kdy byly sestrojeny první inhalační přístroje a spočívá ve vdechování pro tělo prospěšných látek jako jsou aerosoli minerálních vod, léčebných roztoků nebo i kyslíků.

Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Luhačovice

Luhačovice

Luhačovice nabízejí svým návštěvníkům, mnoho možností, jak strávit volný čas. Přímo ve městě je mnoho historických staveb a kulturních památek.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou tradiční lázně s uvolňujícími zážitky.